KSIĘGOWOŚĆ DLA TWOJEJ FIRMY

KSIĘGOWOŚĆ DLA TWOJEJ FIRMY

KSIĘGOWOŚĆ DLA TWOJEJ FIRMY

KSIĘGOWOŚĆ DLA TWOJEJ FIRMY

ZAKŁADANIE FIRMY

Biuro Rachunkowe Księgowość dla Biznesu świadczy dla Państwa również usługi w zakresie:

  1. Zakładanie jednoosobowej działalności gospodarczej oraz
  2. Zakładanie Spółek z Ograniczoną Odpowiedzialnością.

W celu ułatwienia oraz przyspieszenia rejestracji nowych podmiotów gospodarczych Biuro Rachunkowe w sposób kompleksowy przeprowadzi Państwa przez każdy etap rejestracji działalności gospodarczej oraz spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

W przypadku posiadania przez Państwa niekwalifikowanego podpisu elektronicznego rejestracja jednoosobowej działalności gospodarczej jest możliwa nawet w 15 minut! Oznacza to, że już po 15 minutach stają się Państwo przedsiębiorcą, który może rozpocząć rozwijać swój własny biznes!

Założenie Spółki z Ograniczoną Odpowiedzialnością zajmuje również 15 minut i odbywa się bez konieczności posiadania podpisu elektronicznego. Krajowy Rejestr Sądowy nadaje nowej Spółce numery NIP, REGON i KRS w ciągu 1-2 dni roboczych i po 48 godzinach stają się Państwo: udziałowcem, członkiem rady nadzorczej lub członkiem zarządu nowo powstałego podmiotu. Cały proces rejestracji nowego podmiotu prawa handlowego jest przeprowadzany przez portal S24 dostarczany przez Ministerstwo Sprawiedliwości.

Założenie Spółki bez wizyty u notariusza oraz bez dodatkowych opłat notarialnych jest możliwe!

ZACHĘCAM DO KONTAKTU!