KSIĘGOWOŚĆ DLA TWOJEJ FIRMY

KSIĘGOWOŚĆ DLA TWOJEJ FIRMY

KSIĘGOWOŚĆ DLA TWOJEJ FIRMY

KSIĘGOWOŚĆ DLA TWOJEJ FIRMY

Sekrety skutecznych negocjacji Rogera Dawsona
1 października 2015
seminaria

Dnia 23 października 2015r. w Airport Hotel Okęcie w Warszawie będzie miało miejsce bardzo ciekawe i jedyne w swoim rodzaju spotkanie pt. “Sekrety skutecznych negocjacji”, ze światowej sławy ekspertem Rogerem Dawsonem. (www.rogerdawson.pl )

Takich spotkań z Rogerem Dawsonem było bardzo mało zarówno w Polska jak i na świecie. Roger Dawson to ekspert w dziedzinie negocjacji i światowej sławy mówca. Za swoje zdolności oratorskie otrzymał szereg nagród. W tym dwie najważniejsze przyznawane przez Amerykańskie Stowarzyszenie Mówców (National Speakers Associates) – nagrodę CSP, czyli certyfikat profesjonalnego mówcy oraz CPAE (nagroda za doskonałość). Warto zaznaczyć, że tylko 80 mówców na świecie otrzymało oba te wyróżnienia. Magazyn „Success Magazine” zaś nadał mu tytuł „Czołowego Negocjatora Ameryki”. Roger urodził się w Wielkiej Brytanii, ale w 1962 roku wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie był m.in. prezesem jednej z największych kalifornijskich firm zajmującej się obrotem nieruchomościami posiadającej 28 biur i generującej obrót roczny na poziomie 400 milionów dolarów. Posiada więc nie tylko rozległą wiedzę teoretyczną, ale również praktyczne doświadczenie w obszarze zarządzania dużymi korporacjami. Od 1982 roku zajmuje się pisaniem książek oraz prowadzeniem seminariów na temat sztuki negocjacji i przekonywania oraz metodyki podejmowania właściwych decyzji. Szkolił i doradzał przedstawicielom takich firm jak General Motors, Xerox, Merck, Abbott, Nestle, Black&Decker, Merrill Lynch, IBM, PricewaterhouseCoopers, ABB, Cadbury, Hewlett-Packard, 3M, Prudential, Nationwide, AT&T, Guard Life Insurance.Jest autorem 16 książek w tym światowego bestsellera „Sekrety udanych negocjacji”, czy publikacji taki jak „Techniki skutecznego przekonywania dla biznesmenów”, „Sekrety podejmowania trafnych decyzji”. Jego książki, programy na kasetach video i DVD biją rekordy sprzedaży w USA.

Więcej szczegółów o wydarzeniu można znaleźć pod linkiem: www.rogerdawson.pl i http://euro-con.pl/pl/konferencje-szkolenia/aktualne-wydarzenia/details/85-sekrety-skutecznych-negocjacji-rogera-dawsona?xref=97

Księgowość dla Biznesu jako partner konferencji zachęca do wzięcia udziału w tym niecodziennym wydarzeniu. Na uczestników, którzy zarejestrują się na Seminarium podając informacje skąd dowiedzieli się o organizowany spotkaniu czekają duże rabaty!

 

Poniżej, krótki filmik co czeka uczestników Seminarium oraz formularz zgłoszeniowy dla zainteresowanych:

https://www.youtube.com/watch?v=0u6WhF6Xr1I

 

Formularz zgłoszeniowy:

http://rogerdawson.pl/formularz-zgloszeniowy/